AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
0 534 893 2905 - 0222 205 01 30

Sosyal Medyada Biz}

UYARI !
Servisimiz herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Deha Teknik, profesyonel ekibi, teknolojik cihaz altyapısı, lojistik servis ağı ile Eskişehir içinde hizmet veren bir servis firmasıdır. 10 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürürken sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve cihazlarımızı sürekli yenilemekteyiz. Eskişehir için kombi servisi , kombi arıza hizmetleri , petek temizliği , kombi petek bakımı gibi ev ve iş yerlerindeki ısınma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz..

Ayrıca Beyaz Eşya Servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Arçelik, Bosch, Regal ,Vestel, Beko, Altus, Profilo, Electrolux, Samsung, AEG, Siemens ve tüm markaların Çamaşır Makinesi Tamir Bulaşık Makinesi Tamiri, Buzdolabı Tamiri hizmetlerinde kurumsal atölyemiz, konusunda eğitimli uzman ekibimiz ile Eskişehir Tepebaşı ve Odunpazarı merkez ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Amacımız müşterilerimize hızlı güvenilir ve tam zamanlı hizmet vererek memnuniyetlerini kazanmak ve bu doğrultuda Eskişehir’de En İyi Beyaz Eşya Servisi ve En İyi Kombi Servisi olmayı hedeflemekteyiz.

Eskişehirliyiz. Eskişehir’de doğduk büyüdük okuduk ve kendi memleketimize hizmet etmekteyiz.

Profesyonel hizmetlerimizden ve kurumsal işletme avantajlarımızdan yararlanmak için bizi 0 534 893 2905  veya 0222 205 01 30 numaralı telefonumuzdan arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizi arayarak randevu talep edecektir. Mail yolu ile ulaşmak isterseniz servistalep@eskisehirservismerkezi.com adresine mail atabilir , Eskişehir Tepebaşı’nda bulunan merkez ofisimizi dilediğiniz gün ve saatte ziyaret edebilir, makinenizin atölyemizde ise tüm işlemlerini burada gözlemleyebilir takip edebilirsiniz.

Biz yıllardır aynı yerimizdeyiz aynı yerde hizmet veriyoruz. Bir sorununuz olduğunda anında müdahale ediyoruz telefonumuz her zaman açık ve her zaman ulaşılabilirdir.

UYARI !
Servisimiz herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir.

ARGİŞ BİLİŞİM